Каталог товарів
0 800 307 207
0
0
Кошик0 грн

ПРОСТО БУДЬ ПРОФІ

В APRO ми працюємо для тих, хто змінює світ. Наша продукція вже протягом 10-ти років допомагає майстрам та будівельникам реалізовувати ідеї та отримувати задоволення від своєї справи. Наш асортимент об'єднує кілька товарних напрямків від кріплення до основного інструменту. Наша мета - створення комплексної порпозиції для майстрів всіх спеціалізацій, які потребують надійного та безпечного інструменту.

з 2011 року
на ринку України
більше 3 000
одиниць товарів
4 основних
товарних напрямки
Ми віримо, що

Професіоналізм народжується в деталях

Професіоналом стати не просто. Це щоденна робота над помилками, пошук відповідей на складні питання та постійний розвиток. Кожен може стати краще, якщо буде звертати увагу на деталі в своїй роботі, адже увага до них - відрізняє звичайного майстра від профі. Наш інструмент виготовлено з увагою до деталей, він стане помічником на шляху до професіоналізму для кожного амбітного майстра, що обрав для себе цей шлях.

Ми надихаємо майстрів на постійний розвиток.

Палітра справжнього майстра

Power Tools
Мережевий та акумуляторний електроінструмент.
Tool Accessories
Ріжучо-свердлільний та абразивний інструмент.
Fixing Systems
Кріплення та системи затискних пристосувань.
Hand Tools
Професійний та побутовий ручний інструмент.
Просто будь профі,
звертаючи увагу на деталі.
Нас обирають

Майстри, які прагнуть стати профі

Наша продукція постійно піддається випробуванням на відповідність якості. Тести проходять не тільки кінцеві вироби, а й матеріали з обладнанням, на якому вони виробляються.

Перевіряється відповідність виготовлених стяжок, хомутів, насадок, ручного та електроінструмента і комплектуючих до них заявленим характеристикам. Однак, найголовніше випробування наша продукція проходить у кінцевого споживача - роками використання. Нам важливо, щоб майстер залишився задоволений!

APRO
Буковая, 40 61051 Украина, Харьков
38 (057) 341 10 23 info@apro.ua /local/templates/s1/img/logo-white.svg