Каталог товарів
0 800 307 207
0
0
Кошик0 грн

ПРОСТО БУДЬ ПРОФІ

В APRO ми працюємо для тих, хто змінює світ. Наша продукція вже протягом 10-ти років допомагає майстрам та будівельникам реалізовувати ідеї та отримувати задоволення від своєї справи. Наш асортимент об'єднує кілька товарних напрямків від кріплення до основного інструменту. Наша мета - створення комплексної порпозиції для майстрів всіх спеціалізацій, які потребують надійного та безпечного інструменту.

з 2011 року
на ринку України
більше 3 000
одиниць товарів
6 основних
товарних напрямки
Ми віримо, що

Професіоналізм народжується в деталях

Професіоналом стати не просто. Це щоденна робота над помилками, пошук відповідей на складні питання та постійний розвиток. Кожен може стати краще, якщо буде звертати увагу на деталі в своїй роботі, адже увага до них - відрізняє звичайного майстра від профі. Наш інструмент виготовлено з увагою до деталей, він стане помічником на шляху до професіоналізму для кожного амбітного майстра, що обрав для себе цей шлях.

Ми надихаємо майстрів на постійний розвиток.

Палітра справжнього майстра

Power Tools
Мережевий та акумуляторний електроінструмент.
Tool Accessories
Ріжучо-свердлільний та абразивний інструмент.
Fixing Systems
Кріплення та системи затискних пристосувань.
Hand Tools
Професійний та побутовий ручний інструмент.
Просто будь профі,
звертаючи увагу на деталі.
Нас обирають

Майстри, які прагнуть стати профі

Наша продукція постійно піддається випробуванням на відповідність якості. Тести проходять не тільки кінцеві вироби, а й матеріали з обладнанням, на якому вони виробляються.

Перевіряється відповідність виготовлених стяжок, хомутів, насадок, ручного та електроінструмента і комплектуючих до них заявленим характеристикам. Однак, найголовніше випробування наша продукція проходить у кінцевого споживача - роками використання. Нам важливо, щоб майстер залишився задоволений!

Інструмент від виробника APRO - гідний помічник у вашій справі

Жодна будівельна і ремонтна робота не обходиться без інструменту. І чим він кращий, тим швидше і акуратніше відбувається процес. Можна довго сперечатися про якість того чи іншого оснащення. Але ось про що не посперечаєшся, так це про те, що тільки довівший свою надійність інструмент, можна назвати дійсно якісним. І не має значення, українського він виробництва або зарубіжного, якщо став вашим повноцінним помічником.

Компанія APRO з 2011 року займається виробництвом інструменту і всього, що Вам знадобиться в процесі будівельно-ремонтних робіт. І за цей час наша продукція отримала тільки позитивні відгуки від професіоналів.

У каталозі представлено чотири основних напрямка, у яких ми є професіоналами. І товари в кожній категорії гідні того, щоб з'явитися у Вашому арсеналі.

  1. Скріплювальні вироби. У цій групі представлені металовироби для майстрів різних професій: сантехніків, будівельників, монтажників, слюсарів та інших. Група наповнена різноманітними видами, типами та великим розмірним рядом кріплень.
  2. Електроінструменти. Включають у себе електричні та акумуляторні пристрої. А також зварювальне обладнання. Ми включили в цю групу і розділ супутніх аксесуарів, щоб ваша покупка була повною.
  3. Ручний інструмент. Столярно-слюсарні та автомобільні пристосування, а також девайси для установки кріплення. Хоч прогрес іде вперед, а є такі пристосування, які не замінять жодний електропристрій, що доводить ця група товару.
  4. Витратні інструменти. Немає жодного агрегату, який би працював сам по собі. Кожному складному і не дуже інструменту необхідні насадки і аксесуари. Тому якщо Ви купили інструменти, не забудьте поповнити запас витратних матеріалів.

Якщо Ви не в одній групі інтернет-магазину APRO не знайшли потрібний товар - телефонуйте. Як правило, ми швидко поповнюємо електронний каталог. Однак буде правильним уточнити у наших менеджерів, чи є потрібний вам інструмент, щоб не втрачати час на вивчення обширного асортименту виробника.

Переваги інструменту APRO

Уся продукція нашого підприємства випускається строго з урахуванням Держстандартів. У зв'язку з цим Ви можете запросити сертифікати якості на кожен інструмент. Він підтвердить той факт, що ми використовуємо інструментальні міцні сплави і покриваємо вироби антикорозійними складами.

Інструменти від виробника:

  • надійні і довговічні;
  • збалансовані і безпечні;
  • ефективні у своїй сфері.

Купити інструмент зі складу APRO не дорого. І не тільки тому, що ми виробники. А також тому, що ми ведемо грамотну цінову політику і прагнемо бути доступними українському користувачеві.

Працюємо з роздрібними і оптовими замовниками. Для кожної категорії клієнтів своя ціна. І вона завжди нижче, ніж Ви звикли бачити на ринку України.

Телефонуйте. Менеджери підберуть необхідний арсенал інструменту і аксесуарів під Ваші завдання.


APRO
Буковая, 40 61051 Украина, Харьков
38 (057) 341 10 23 info@apro.ua /local/templates/ndc/img/logo-white.svg