Каталог товаров
0 800 307 207
0
0
Корзина0 грн

ПРОСТО БУДЬ ПРОФИ

В APRO мы работаем для тех, кто меняет мир. Наша продукция уже в течение 10 лет помогает мастерам и строителям реализовывать идеи и получать удовольствие от своего дела. Наш ассортимент объединяет несколько товарных направлений от крепежных систем до ручного и электроинструмента. Наша цель - создание комплексного предложения для мастеров всех специализаций, которые нуждаются в надежном и безопасном инструменте.

с 2011 года
на рынке Украины
более 3 000
единиц товаров
6 основных
товарных направления
Мы верим, что

ПРОФЕССИОНАЛИЗМ РОЖДАЕТСЯ В ДЕТАЛЯХ

Профессионалом стать не просто. Это ежедневная работа над ошибками, поиск ответов на сложные вопросы и постоянное развитие. Каждый может стать лучше, если обращать внимание на детали в своей работе, ведь внимание к ним - отличает обычного мастера от профи. Наш инструмент изготовлен с вниманием к деталям, он станет помощником на пути к профессионализму для каждого амбициозного мастера, который выбрал для себя этот путь.

Мы вдохновляем мастеров на постоянное развитие.

Палитра настоящего мастера

Fixing Systems
Крепления и системы зажимных приспособлений.
Tool Accessories
Режуще-свердлильний и абразивный инструмент.
Hand Tools
Профессиональный и бытовой ручной инструмент.
Power Tools
Сетевой и аккумуляторный электроинструмент.
Просто будь профи,
обращая внимание на детали
Нас выбирают

МАСТЕРА, КОТОРЫЕ СТРЕМЯТСЯ СТАТЬ ПРОФИ

Наша продукция постоянно подвергается испытаниям на соответствие качества. Тесты проходят не только конечные изделия, но и материалы с оборудованием, на котором они производятся. Проверяется соответствие изготовленных стяжек, хомутов, насадок, ручного, электроинструмента и комплектующих к ним заявленным характеристикам. Однако, самое главное испытание наша продукция проходит у конечного потребителя - годами использования. Нам важно, чтобы мастер остался доволен!

Інструмент від виробника APRO - гідний помічник у вашій справі

Жодна будівельна і ремонтна робота не обходиться без інструменту. І чим він кращий, тим швидше і акуратніше відбувається процес. Можна довго сперечатися про якість того чи іншого оснащення. Але ось про що не посперечаєшся, так це про те, що тільки довівший свою надійність інструмент, можна назвати дійсно якісним. І не має значення, українського він виробництва або зарубіжного, якщо став вашим повноцінним помічником.

Компанія APRO з 2011 року займається виробництвом інструменту і всього, що Вам знадобиться в процесі будівельно-ремонтних робіт. І за цей час наша продукція отримала тільки позитивні відгуки від професіоналів.

У каталозі представлено чотири основних напрямка, у яких ми є професіоналами. І товари в кожній категорії гідні того, щоб з'явитися у Вашому арсеналі.

  1. Скріплювальні вироби. У цій групі представлені металовироби для майстрів різних професій: сантехніків, будівельників, монтажників, слюсарів та інших. Група наповнена різноманітними видами, типами та великим розмірним рядом кріплень.
  2. Електроінструменти. Включають у себе електричні та акумуляторні пристрої. А також зварювальне обладнання. Ми включили в цю групу і розділ супутніх аксесуарів, щоб ваша покупка була повною.
  3. Ручний інструмент. Столярно-слюсарні та автомобільні пристосування, а також девайси для установки кріплення. Хоч прогрес іде вперед, а є такі пристосування, які не замінять жодний електропристрій, що доводить ця група товару.
  4. Витратні інструменти. Немає жодного агрегату, який би працював сам по собі. Кожному складному і не дуже інструменту необхідні насадки і аксесуари. Тому якщо Ви купили інструменти, не забудьте поповнити запас витратних матеріалів.

Якщо Ви не в одній групі інтернет-магазину APRO не знайшли потрібний товар - телефонуйте. Як правило, ми швидко поповнюємо електронний каталог. Однак буде правильним уточнити у наших менеджерів, чи є потрібний вам інструмент, щоб не втрачати час на вивчення обширного асортименту виробника.

Переваги інструменту APRO

Уся продукція нашого підприємства випускається строго з урахуванням Держстандартів. У зв'язку з цим Ви можете запросити сертифікати якості на кожен інструмент. Він підтвердить той факт, що ми використовуємо інструментальні міцні сплави і покриваємо вироби антикорозійними складами.

Інструменти від виробника:

  • надійні і довговічні;
  • збалансовані і безпечні;
  • ефективні у своїй сфері.

Купити інструмент зі складу APRO не дорого. І не тільки тому, що ми виробники. А також тому, що ми ведемо грамотну цінову політику і прагнемо бути доступними українському користувачеві.

Працюємо з роздрібними і оптовими замовниками. Для кожної категорії клієнтів своя ціна. І вона завжди нижче, ніж Ви звикли бачити на ринку України.

Телефонуйте. Менеджери підберуть необхідний арсенал інструменту і аксесуарів під Ваші завдання.


APRO
Буковая, 40 61051 Украина, Харьков
38 (057) 341 10 23 info@apro.ua /local/templates/ndc/img/logo-white.svg